לא תאמינו מה אפשר לעשות עם קרמיקה

קרמיקה אלו האריחים אשר מניחים על הרצפה או על הקיר על מנת למנוע ממים לחדור אל השכבה התחתונה. כאשר אנו מתכננים את הבית או את השיפוץ, החיפוש אחר הקרמיקה יהיה אחד המשפיעים על הנראות של הבית. הקרמיקה יכולה להיות מונחת ריבועים- ריבועים זה לצד זה, אך עם טיפה יצירתיות ופתיחות במחשבה נוכל להגיע לתוצאות מפתיעות עם אותה קרמיקה "רגילה" וליצור בית מעוצב. ישנן שתי דרכים להגיע לאותן התוצאות המעוצבות; האחת היא להשתמש באותה הקרמיקה במבנים שונים והשנייה היא לשלב בין אריחים שונים של הקרמיקה.

אותה הקרמיקה במבנה שונה

בחרתם קרמיקה אשר מוצאת חן בעינכם אבל אתם רוצים ליצור ממנה משהו מיוחד ושונה? זה אפשרי. כל שעליכם לעשות על מנת לקבל תוצאות יוצאות דופן הוא לשנות את המבנה של הקרמיקה. כלומר, אם כל האריחים עומדים להיות מסודרים זה לצד זה באופן סימטרי אתם יכולים לבחור כי חלקם יהיו דווקא בזווית של 45 מעלות. ניתן לשלב בין המרצפות השונות מרצפת אחת שמונחת באופן שונה ואפשר ליצור מקבץ של מרצפות כאלו. שילוב של מספר מרצפות בתוך ריבוע ובזווית שונה נקרא גם "שטיח" והוא מתאים לחללים שונים כמו למשל למרכז הסלון, מרכז המטבח או מרכז החדרים. בצורה זו העין תימשך למבנה השונה לעומת החלל ואתם תקבלו תוצאה של ריצוף מעוצב וכל זאת בלי לרכוש סוגים שונים של קרמיקה.

שילוב של מספר סוגי קרמיקה

קרמיקה היא למעשה אריחים אום מניחים על רצפת חלל המבנה או על הקירות (בחדרי רחצה ומטבחים) ואפשר ליצור איתה שלל עיצובים. באפשרותכם לבחור קרמיקה מסוג וגודל מסוים ולשלב בעת הריצוף גם קרמיקה בעיצוב אחר. ניתן לבחור באותו סוג של אריחי קרמיקה אך בצבע אחר על מנת לשלבם בתוך החלל וניתן לבחור במספר אריחים מעוצבים אשר ישתלבו בסידור שלכם. באמצעות שילובי צבעים או טקסטורות של הקרמיקה תוכלו להרוויח חלל מעוצב, למשוך את העין לכיוון מרכזי בחדר והכל בזכות אריח או מספר אריחים שונים מעט.

לבחור אריחים יחדיו

יכול להיות שגם אתם רוצים ליצור בית מעוצב באמצעות קרמיקה אך לא יודעים כיצד לעשות זאת. לשם כך ישנו צוות מקצועי בחנות הקרמיקה, צוות אשר מביא איתו ניסיון רב, סבלנות וגישה עיצובית יצירתית. במידה ואתם חשים לא בטוחים לבחור לבד את שילובי הקרמיקה, בקשו מהצוות לעזור לכם, בדיוק לשם כך הוא נמצא במקום.

פוסטים אחרונים
בחירת צבעים | כורש
אמבט מעוצב | כורש
כיורים מונחים | כורש
טרנד פישבון | כורש
עיצוב תעשייתי אקלקטי | כורש