לא תאמינו מה אפשר לעשות עם קרמיקה

קרמיקה אלו האריחים אשר מניחים על הרצפה או על הקיר על מנת למנוע ממים לחדור אל השכבה התחתונה. כאשר אנו מתכננים את הבית או את השיפוץ, החיפוש אחר הקרמיקה יהיה אחד המשפיעים על הנראות של הבית. הקרמיקה יכולה להיות מונחת ריבועים- ריבועים זה לצד זה, אך עם טיפה יצירתיות ופתיחות במחשבה נוכל להגיע לתוצאות מפתיעות עם אותה קרמיקה "רגילה" וליצור בית מעוצב

חמישה אלמנטים לבית כפרי מושלם

אם אתם מברי המזל שהצליחו לרכוש לעצמם בית פרטי או שאתם בדיוק מקימים או משפצים אחד שכזה, הרי שזהו בדיוק הזמן להפוך אותו למשהו שמתאים לכם בדיוק מבחינה עיצובית ופרקטית על מנת שיהיה לא פחות ממושלם. ישנם טיפים רבים שיעזרו לכם בכך, כאשר אנחנו בחרנו להתמקד בחמישה אלמנטים שכדאי מאוד לשים אליהם לב אליהם בדרך להגשמת החלום.

טרנדים מובילים בריצוף הבית

כמידי שנה, כמו בכל עונה, ישנם חידושים וטרנדים המגיעים אלינו מכל העולם, טרנדים אלו אינם פוסחים על מחלקת עיצוב הבית בכלל ועל פתרונות ריצוף בפרט.
השנה הגיעו לחנויותנו מיטב הטרנדים הייחודים, החדישים והמיוחדים ביותר שיהפכו כל חלל בבית או במשרד למעוצב בכל אוירה שתרצו, אם בסגנון כפרי, פופ ארט, אלגנטי, רטרו ועוד…

עיצוב חלל הרחצה המושלם

הרגע בו אתם עומדים לפני בניית הבית שלכם או לפני שיפוץ הוא רגע שיכול להיות מרגש ומבלבל בו זמנית. בהליך הבנייה והשיפוץ ישנן החלטות רבות, חלקן קטנות וחלקן גדולות. חלק מההחלטות ישפיעו על אורח החיים שלכם בצורה משמעותית וחלק יסבו לכם אושר קטן מדי יום.