בכורש בית לעיצוב תגלו אמבטיות מעוצבות במגוון רחב של סגנונות בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוצרת אירופה מהפירמות המובילות בעולם.
הנכם מוזמנים להתרשם מהגלריות באתר וכמובן נשמח לארח אתכם באולם התצוגה הייחודי שלנו המשתרע על פני כ-3500 מ"ר! באולם התצוגה שלנו ילוו אתכם יועצים מהשורה הראשונה בענף

אמבטיות מעוצבות
האמבטיה היא מקום ההרגעות האידיאלי, בו המחשבות צפות, הזרמים עוטפים את הגוף בשלווה והכל נראה צלול ונעים.
האמבטיה היא הכוכבת של חדר הרחצה ואמבטיות מעוצבות מציעות חוויה אסתטית מרגשת מכל הבחינות. טכנולוגיה מתקדמת בשילוב חומרי גלם משובחים, מבנה ארגונומי ייחודי וקווי מתאר יוצאי דופן. האמבטיות המעוצבות שניתן למצוא בכורש בית לעיצוב הן מהאמבטיות הטובות והיפות בעולם, שמיוצרות על ידי מותגים בינלאומיים יוקרתיים שהופכים כל דמיון למציאות.

עיצובים מרשימים של אמבטיות מעוצבות
אמבטיות מעוצבות הן מלאכת אומנות מושקעת וחברות העיצוב משקיעות בהן מחשבה רבה, החל מתנוחת הגוף המיטבית דרך מיקום הברזים וידידותיות השימוש ועד החזות שמתקבלת בחלל.
לפניכם מספר דגשים עיצוביים שחוזרים באמבטיות המודרניות:

הכל עניין של מרחב
המימדים של האמבטיות העכשוויות מפתיעים בגודל ובמרחב שהם מספקים. ניתן לראות אמבטיות מרווחות וגדולות מאוד, שמאפשרות לזוג להתפרש באופן חופשי באמבטיה אחת מבלי לחוש בצפיפות. כמו כן, האמבטיות בעלות שוליים גבוהים ורחבים בגובה רחב, מבנה שמייצר עומק.

אלמנטים פיסוליים
לצד ההדגשה של הרוחב, הגובה והגודל, ניתן לראות שהעיצובים העכשוויים של אמבטיות מעוצבות נוטים גם לשבירה צורנית – בנוסף לאמבטיות העגולות הקלאסיות והאליפטיות האהובות, אמבטיות בצורות אמורפיות בקווים זורמים שמעניקים תחושה זורמת בחלל עם משיכות צורניות מעניינות כגון חרטום מעודן שמקנה אפקט של "סירה". מנגד, תמצאו אמבטיות מעוצבות כיחידות מלבניות למי שאוהב פרופורציות וקווים ישרים.

פרי סטנד
הגישה של חיבור האמבטיה לאחד מקירות החדר כמעט ואיננה ואם אין אילוצים של החלל, ויש מספיק מקום, הנטייה היא להציב את האמבטיה במרכז החלל "פרי סטנד" וכך להעביר אליה את מלוא תשומת הלב העיצובית.

שאלה של צבע
האמבטיות בגוון החלבי והצח עדיין תופסות מקום בולט בסביבת המגורים, מתמזגות בהרמוניה עם קירות בגוונים שונים, ארונות אמבטיה בסגנונות מגוונים, אך לצידן ניתן לראות התעוררות של צבעוניות – אמבטיות שחורות בסגנון דרמטי אלגנטי או קונסטרוקציות עץ הקפיות בסגנון כפרי ועוד שילובי גוון מרשימים. לעיתים ניתן לראות משחקי צבע, למשל, אמבטיות מעוצבות שחורות וכהות מבחוץ ולבנות צחות מבפנים.

גימור ססגוני
אמבטיות מעוצבות מצטיינות במראה נקי ואצילי, לרוב חלק ועדין, אך בשנים האחרונות אנחנו שמים לב לאמבטיות עם חריצים וחריטות בשלל דגמים שמוסיפים עניין עיצובי בחלל. בכל מקרה, הקפידו על רכישת אמבטיה מעוצבת מחומר אקרילי עמיד לאורך זמן.

תוספות עיסוי
מערכות העיסוי המתקדמות באמבטיות מאפשרות חוויית טבילה מפנקת במיוחד. כיום, האמבטיות משלבות ידיים עם הג'קוזי ומציעות מערכות עיסוי, זרמי מים ממוקדים שניתן לכוון לנקודות המבוקשות בגוף ועוד.

רגליים דקורטיביות
ישנן אמבטיות שעומדות ישירות על הרצפה (כמובן תוך הקפדה על חיבור סמוי למערכת הניקוז והצנרת) בעוד אחרות עומדות על גבי רגליים מעוצבות ומפוסלות עם עיטורים שונים, בעיקר אמבטיות מעוצבות בסגנון מלכותי עם קריצה נוסטלגית אל העבר. רגליים מגולפות שמוסיפות נוכחות דומיננטית ומרשימה לאמבטיה.