בכורש בית לעיצוב תמצאו שפע של דגמים של משתנות ממגוון החברות המובילות בתחום.
הנכם מוזמנים להתרשם מהגלריות באתר וכמובן נשמח לארח אתכם באולם התצוגה הייחודי שלנו המשתרע על פני כ-3500 מ"ר! באולם התצוגה שלנו ילוו אתכם יועצים מהשורה הראשונה בענף

משתנות
אם בעבר המשתנות היו נחלתם הבלעדית של שירותים ציבוריים, הרי שכיום ניתן לראות כניסה של משתנות מעוצבות גם לסביבת המגורים.
המשתנות זוכות ליחס עיצובי, עשויות מחומרים עמידים בסטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים ומוצעות במגוון מרשים של דגמים הן לחללים פרטיים והן לחללים ציבוריים. משתנות מעוטרות בחיפויי פסיפס, משתנות עם קונסטרוקציה היקפית צבעונית מעץ ועוד תוספות וגימורים מעניינים.

בשנים האחרונות גילו מעצבי העל את המשתנות הציבוריות ויצרו מהן אלמנט עיצובי מעניין במיוחד בפאבים, מסעדות ובתי מלון.משתנות רבות זכו בטוויסט הומוריסטי, כגון הדפסים של אנשים משועשעים, משתנות עם פרצופים או פה נפער, משתנות שקופות ואפילו תוספת של קוביות קרח ועוד גימיקים שהופכים את המשתנה לפריט ססגוני.
לפניכם מספר טרנדים מובילים בעיצוב משתנות ודגשים חשובים בבחירת משתנה יוקרתית לבית או למשרד או לכל חלל מסחרי וציבורי.

צורניות מיוחדת
המשתנות העדכניות שוברות את הגבולות ומגיעות בצורניות מפתיעה ואפילו אמורפית ודקורטיבית להפליא בעלות אלמנט פיסולי: משתנות מרובעות עם שוליים רחבים, משתנות עגולות אובאליות או ביצתיות, משתנות בצורות זורמות גליות, מחודדות עם שפיץ ועוד. ניתן להתאים את הצורניות של המשתנה לשירותים ולאסלה שלצידה או לשפה העיצובית השולטת במרחב. הגוונים הפופולאריים הם עדיין לבן, אך מי שמחפש ימצא את מבוקשו במשתנות בגוונים נועזים יותר לחדרי אמבטיה או שירותים ססגוניים.

עם או בלי מכסה
ישנן משתנות שמגיעות עם מכסה יוקרתי המיועד להרמה ששומר על סטריליות המשתנה, ניתן להרימו בקלות ולהשיבו לכנו בקלות. התוצאה היא אסתטית להפליא. כמו כן, ניתן למקם את המשתנה כפריט סטנד החלל או ליצור מחיצות דקורטיביות בין משתנה למשתנה להענקת תחושה של פרטיות. משתנה בבית יכולה להשתלב בחדר שירותים או רחצה קיים לצד בית השימוש או בצד השני של הכיור.

תלויה או קרובה לרצפה
מיקום המשתנה בעל השפעה נגישותית אך גם אסתטית. בשנים האחרונות ישנה מגמה של משתנות "מרחפות" שמותקנות כצמודות ישירות לקיר ללא מתלה לעומת משתנה הכוללת מתלה, אך מי שאוהב את המשתנות שמחוברות לרצפה, ימצא משתנות רבות עם הגבהה על רגל מאסיבית מחוברת לרצפה.
פיתרונות שימוש חדשניים
מרבית המשתנות החדשות ניתנות להתקנה עם מזרם אלקטרוני סמוי מהעין או מזרם חיצוני מכני ידני – הכל תלוי בבחירה העיצובית והפונקציונאלית. ישנן משתנות בהן ניתן לבחור את המזרם או לשלב את שני הסוגים ולתת את זכות הבחירה למי שמשתמש במשתנה.